New Wave HookedOnWalls Folliage Simposium 24809

Artikelnummer: 24809

€79,00 per rol

Bestelling & levering

Bent u niet zeker van de kleur?

Vraag gratis een knipstaal aan van Arte of Hookedonwalls om teleurstelling te voorkomen.

Andere merken op aanvraag ook mogelijk.

U kunt kiezen om uw bestelling in onze winkel op te halen of deze bij u thuis te laten bezorgen.

Wanneer u kiest voor thuisbezorging wordt de bestelling doorgaans binnen 2/3 werkdagen bij u thuis bezorgd.

Mochten zich problemen met uw bestelling voordoen wordt u hiervan binnen 2 werkdagen op de hoogte gesteld.

We verzenden wereldwijd.

Als u problemen ondervindt bij het verwerken van uw bestelling, neem dan contact met ons op via info@decoretteonline.nl

Google reviews 4.4/5 |⭐⭐⭐⭐⭐

Ontdek hier alle Google reviews van Decorette Online

Product details

Collectie: New Wave

Dessin: Felce Simposium

Samenstelling: Vinylmuurbekleding op vlies

Afmetingen: Rollen van 10,05 m x 0,53 m

Aanzet: Rechte aanzet 53 cm

Lijm: Arte Clearpro of een dispersielijm van goede kwaliteit

Hoe verlijmen: Muur inlijmen

Lichtbestendigheid: Goed lichtbestendig

Hoe verwijderen: Volledig droog verwijderbaar

Beschrijving

New Wave HookedOnWalls Folliage Simposium 24809

De collectie New Wave  (HookedOnWalls Folliage Simposium 24809) biedt een verscheidenheid aan moderne en grafische patronen die naadloos te combineren zijn met de elegante uni’s. Deze behangsoorten zijn van uitstekende kwaliteit, afneembaar, en stralen luxe uit dankzij de subtiele glans. Of je nu kiest voor een gedurfd grafisch ontwerp of een rustige effen kleur, New Wave brengt een eigentijdse en verfijnde sfeer in elke ruimte. De hoogwaardige materialen en afwerking zorgen niet alleen voor een visueel aantrekkelijke look, maar ook voor duurzaamheid en gebruiksgemak. Met de New Wave collectie creëer je een stijlvolle en moderne uitstraling in je interieur, waarbij functionaliteit en esthetiek hand in hand gaan. Ontdek de veelzijdigheid van deze collectie en geef je muren een update die zowel trendy als tijdloos is.

Een merk van de Arte groep

HookedOnWalls bestaat intussen ruim 10 jaar. Het is een merk van de Arte groep, een Europese ontwerper en fabrikant van high-end muurbekleding met België als thuisbasis. Wereldwijd pronkt Arte met haar edgy, extravagante, klassieke of exclusieve look, maar je kan maar echt stralen als ook je binnenkant schoon is. Sinds haar oprichting in 1981 neemt Arte initiatieven op diverse vlakken opdat het verhaal achter de muurbekleding net zo mooi is als wat aan de muur te zien is.

Arte is voortdurend op zoek naar innovatieve productiemethoden en kwaliteitsvolle, verrassende materialen zonder hierbij de trends uit het oog te verliezen.

Een designer behangmerk

Soms gedurfd, vaak verrassend en altijd net dat tikje anders. HookedOnWalls is een designer behangmerk met een uitgesproken eigen stijl, smaakvol en tegelijk toegankelijk. De dessins zijn ruim toepasbaar, zowel in privé interieurs als binnen de projectmarkt. In het uitgebreide aanbod vindt iedereen behang naar z’n smaak.

Ontwerpen met oog voor detail

De collecties worden ontworpen door een team ervaren designers. Zij volgen de ontwikkelingen in interieur en mode niet alleen, maar lopen er ook op vooruit. Zo vormen zij een basis van nieuwe trends. Elk nieuw ontwerp wordt gecreëerd met oog voor de kleinste details. Hierdoor wordt ook het kleurenpalet van nieuwe collecties  met veel zorg uitgewerkt. Geen wonder dus dat (interieur) designers zo graag met HookedOnWalls werken.